Narzędzia osobiste
Jesteś w: Strona główna O nas Położenie

Położenie

Hotel Jurata*** (dawniej OW MUZA) w Juracie położony w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w niedalekiej odległości od plaży po stronie otwartego morza, sprzyja odpoczynkowi od zgiełku dnia codziennego.

Wydmy

 

 

Przyjemny wystrój wnętrz budynku, rodzinna atmosfera, smaczna kuchnia oraz wyjątkowe walory naturalne zapewnią miły pobyt zapisując się w pamięci niczym port, do którego się powraca..

Zlokalizowany w uroczym zakątku Półwyspu Helskiego obiekt to idealny pomysł na pobyt każdą porę roku. Lato kochają wszyscy, którzy cenią kąpiele słoneczne i sporty wodne. Wiosna i jesień to idealny czas na wyciszenie i kontemplacje. Zimowe sztormy wyzwalają największe dawki cennego jodu, a morsowanie zapewnia zdrowie na cały rok.

Atrakcyjność miejsca, jego bezpieczeństwo i przestrzeń cieszy się uznaniem poszukujący lokalizacji na wypoczynek z dziećmi.

Sympatycy flory i fauny docenią charakterystyczną  dla wybrzeża roślinność oraz możliwość prowadzenia obserwacji ptactwa wędrownego.

Aktywni znajdą wiele opcji spędzenia czasu zarówno w obiekcie jak i na łonie natury. Wspaniałe warunki do uprawiania kitesurfingu, windsurfingu, wycieczek rowerowych, nordic walkig, czy spacerów wśród sosnowych lasów Mierzei Helskiej zadowolą każdego miłośnika ruchu.

Hotel Jurata*** Twoja przystań w Juracie.


 Plażą